Szanowni klienci, sympatycy odwiedzający tak licznie ORS CENTRUM w Lędzinach. Informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 19 marca 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, które ukazało się dziś w godzinach wieczornych, z dniem 20 marca funkcjonowanie krytej pływalni zostaje zawieszone do odwołania. Mamy nadzieję , że trudny dla nas wszystkich czas, brak możliwości korzystania z dobrodziejstw rekreacji na naszych obiektach szybko minie i wkrótce znów będziemy mogli cieszyć się z powrotu do aktywnego wypoczynku. Dziękujemy jeszcze raz, że jesteście z nami. . Do szybkiego zobaczenia !


Już jutro zapraszamy na obiekty krytej pływalni w ORS CENTRUM. Zgodnie z zapowiedziami przedstawicieli RM RP od 12.02.2021 r. w ramach określonego reżimu sanitarnego otwierają się baseny. W dniu jutrzejszym od godziny 14:00 do 21:00, sobota i niedziela od godziny 9:00 do 21:00, pozostałe dni zgodnie z przedstawianym Państwu harmonogramem.
Podczas dni postojowych w ORS CENTRUM prowadziliśmy modernizację obiektu tak aby Państwo mogli w dogodniejszy sposób korzystać z naszych usług. Modernizacje, które przeprowadzamy na naszych obiektach dotyczą między innymi kompleksu saun. Aromaterapia w dwóch rodzajach saun, miła atmosfera i ciepło tworzą przyjazny klimat dla chcących wypoczywać w taki sposób.
To właśnie z myślą o saunowiczach powstała nowa sauna na podczerwień, wpisująca się w klimat miejsca oraz najnowsze trendy saunowe, to również koloroterapia. Jest to sauna bez pary, z temperatura powietrza 30 do 70 stopni Celsjusza, dlatego dostępna jest prawie dla każdego.


Szanowni klienci, sympatycy z radością informujemy, że zgodnie z dzisiejszymi zapowiedziami premiera i ministrów Rządu RP od 12.02.2021 r. wznawiamy działalność pływalni. Funkcjonowanie pływalni, będzie odbywało się zgodnie z określonymi regułami reżimu sanitarnego.
Podczas dni postojowych w ORS CENTRUM prowadziliśmy modernizację obiektu tak aby Państwo mogli w dogodniejszy sposób korzystać z naszych usług. Modernizację, które przeprowadzamy na naszych obiektach dotyczą między innymi kompleksu saun. Aromaterapia w dwóch rodzajach saun, miła atmosfera i ciepło tworzą przyjazny klimat dla chcących wypoczywać w taki sposób.
To właśnie z myślą o saunowiczach powstała nowa sauna na podczerwień, wpisująca się w klimat miejsca oraz najnowsze trendy saunowe, to również koloroterapia. Jest to sauna bez pary, z temperatura powietrza 30 do 70 stopni Celsjusza, dlatego dostępna jest prawie dla każdego.
Serdecznie zapraszamy już wkrótce!


Szanowni klienci informujemyniestety, zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii działalność pływalni zostaje zawieszona w dniach od 28.12.2020 r. do dnia 31.01.2021 r.
Mamy nadzieję, że kolejne dni po 31.01.2021 r., to czas kiedy ponownie będziemy mogli cieszyć się z Państwem spotkaniami na naszych obiektach.UWAGA ruszamy się- doskonalimy pływanie ( aromaterapia czynna zapraszamy, masażery i bicze wodne , Jacuzzi) również w mniejszym basenie. Można korzystać z ww. w trakcie doskonalenia pływania.
W związku obecną sytuacją wynikająca z obostrzeń korzystania z basenów krytych w okresie pandemii COVID 19, przypominamy wszystkich naszych dotychczasowych klientom, że od dnia 24.10.2020r. , zgodnie z „Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16.10.2020r. zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii” zostają wprowadzone w ramach dotychczasowych godzin ogólnodostępnych „zorganizowane zajęcia sportowe”. Zajęcia sportowe są dostępne dla wszystkich dotychczasowych klientów zgodnie z harmonogramem zajęć http://www.centrumledziny.pl/basen-godziny-otwarcia. W ramach zorganizowanych grup sportowych są prowadzane zajęcia z doskonalenia pływania pod okiem wykwalifikowanych instruktorów nauki pływania. Koszt zajęć zgodnie z załączonym cennikiem, ogłoszonym na stronie http://www.centrumledziny.pl/cennik-ors-centrum
Zachęcamy i zapraszamy wszystkich dotychczasowych uczestników do skorzystania z „zorganizowanych zajęć sportowych”.
Kontakt: http://www.centrumledziny.pl/kontakt
tel. 885 304 455

UWAGA w dniu jutrzejszym  11.11.2020r. pływalnia czynna od 10:00 do 17:45.

ZAPRASZAMY RUSZAMY SIĘ - DOSKONALIMY PŁYWANIE- ODPOCZYWAMY


Przypominamy o uprawnieniach weteranów i weteranów poszkodowanych wynikających ze znowelizowanej ustawy o weteranach działań poza granicami kraju, która weszła w życie 11.10.2019 r.:
"1. Weteran i weteran poszkodowany korzystają bezpłatnie z hali sportowej, siłowni i pływalni, będących w zasobie jednostek samorządu terytorialnego.
2. Dokumentem potwierdzającym prawo do korzystania z uprawnień, o których mowa w ust. 1, jest legitymacja weterana lub weterana poszkodowanego". Zapraszamy do aktywnego korzystania z obiektów sportowych ORS CENTRUM


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porttitor augue a turpis porttitor maximus. Nulla luctus elementum felis, sit amet condimentum lectus rutrum eget.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porttitor augue a turpis porttitor maximus. Nulla luctus elementum felis, sit amet condimentum lectus rutrum eget.