“ZAWODY WATER CHALLENGE”
Już w najbliższą niedzielę 05.08.2018 r. Zapraszamy na zawody wyłaniające najlepszych zawodników pokonujących tory wodne w najkrótszym czasie. Tym razem wodny tor przeszkód został zainstalowany na Odkrytym Basenie Kąpielowym ORS CENTRUM w Lędzinach , ul. Stadionowa. Jak widać frekwencja dopisuje w kolejną upalną wakacyjną sobota. Atrkacje "wodnych przeszkód" mamy również w dniu jutrzejszym - ZAPRASZAMY !

https://www.facebook.com/orscentrumledziny/notifications/?section=activity_feed&subsection=share...


“ZAWODY WATER CHALLENGE”
Już w najbliższą niedzielę 29.07.2018 r. Zapraszamy na zawody wyłaniające
najlepszych zawodników pokonujących tory wodne w najkrótszym czasie.


...słoneczny weekend za nami, Zapraszamy w nadchodzących dniach do odwiedzania i wypoczynku na terenie odkrytego baseny kąpielowego ORS CENTRUM w Lędzinach przy ulicy Stadionowej.
 


Spełniamy normy.ORS CENTRUM-Lędziny, zaprasza
do WSPÓLNEGO KIBICOWANIA 2018
Aby pogoda nie przeszkodziła w radości kibicowania
przygotowaliśmy dwa miejsca spotkań w sportowej atmosferze.
Wewnątrz budynku IV p. (15.06.- 17.06.2018 r.), oraz na zewnątrz  (18.06.- przez kolejne dni w zależności od frekwencji
uczestników) na specjalnie przygotowanej scenie
- tereny zielone wokół ORS CENTRUM.
Zapraszamy w godzinach od 14:00 - 21:45.
Na uczestników czekają liczne atrakcje,
m.in gry zręcznościowe, catering i inne.
ZAPRASZAMY !

Zaczynamy cykl imprez organizowanych wraz z Miastem Lędziny i PGK "Partner" - Dzień Matki, Dzień Dziecka, Szalone atrakcje, Dzień Ojca. Serdecznie zapraszamy !
 

ORS CENTRUM I MIASTO LĘDZINY ZAPRASZA NA MAJÓWKĘ DO PARKU WODNEGO

Długi weekend majowy w ORS CENTRUM.
Zapraszamy wszystkie dzieci posiadające karnet wstępu na atrakcje wodne na pływalni krytej - TORY WODNE 

wraz z rodzicami/opiekunami. Wstęp dla rodziców/opiekunów w cenie biletu ulgowego.
Dzieci oraz młodzież do 18 roku życia zamieszkującą w Lędzinach lecz nie uczęszczająca do szkół Lędzińskich, również serdecznie zapraszamy na pływalnie krytą w okresie MAJÓWKI 2018.

 Karnety wejściowe dla ww dzieci do odbioru w biurze administracji ORS CENTRUM od poniedziałku do piątku od 7,00-15,00. Zapraszamy.

 
 
 

Skat -"Śląski brydż"...nie tylko gra w karty, sposób na przekazywanie śląskiej tradycji, sposób na spędzenie wolnego czasu. Gra w skata popularna jest nie tylko w Polsce ale i na całym świece. Między innymi do światowej stolicy rozrywki – Las Vegas 2016- zjechali
się miłośnicy tej gry z kilku kontynentów. Już jutro ponad 400 zawodników z całej Polski zawita w Lędzinach w hali sportowej ORS CENTRUM odbędzie się IV GRAND PRIX POLSKI 

- O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA LĘDZINY

Zapraszamy i życzymy wszystkim zawodnikom udanych szpilów!!
http://www.pzskat.pl/…/509,iv-grand-prix-polski-o-tychy.html


Spełniamy normy.


Krótka wideo relacja z zakończonego 16.03.2018 roku I Turnieju Służb Ratowniczych w piłce nożnej -"Dzielnicowy bliżej Nas"
o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny.
Turniej uświetniło swymi zmaganiami sześć drużyn, przedstawicieli służb ratowniczych.
Powitanie i rozpoczęcie odbyło się przy dźwiękach Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Oto wyniki rywalizacji:
I

 
 
prev next

Otyliada 2018 już za nami, 10 - 11.03 br na pływalni krytej ORS CENTRUM w Lędzinach zorganizowany został V ogólnopolski nocny maraton pływacki Otyliada.

Zgromadził na starcie 60 uczestników którzy przepłynęli łącznie 341 km i 225 m. Rywalizację wygrała lędzinianka, wychowanka UKS "Orka" Lędziny - Anna Kruk która przepłynęła w ciągu 12 godzin 39 km i 100 m co okazało się być najlepszym wynikiem w kraju w tegorocznej edycji Otyliady. Druga była Liliana Marszołek która przepłynęła 24 km i 225 m, trzeci był Józef Ścierski który przepłynął 19 km. Najstarszym uczestnikiem był 58 - letni Janusz Leśniewski a najmłodszą uczestniczką 5 - letnia Pola Żydzik która przepłynęła 300 m. Nad bezpieczeństwem pływających przez całą noc czuwali ratownicy medyczni, ratownicy WOPR i instruktorzy UKS "Orka" Lędziny.

prev next

Zapraszamy na jutrzejsze nocne zmagania podczas Ogólnopolskiego Nocnego Maratonu Pływackiego -Cała Polska Pływa z Nami, "OTYLIADA" 2018. Zapraszamy na pływalnię krytą ORS CENTRUM Lędziny.


Życzymy wszystkiego dobrego dla Pań w dniu ich święta. Z tej okazji zapraszamy Panie dzisiaj, już teraz do miłego, atrakcyjnego spędzenia czasu przy "małej czarnej" w ORS CENTRUM z okazji Dnia Kobiet. Serdecznie zapraszamy! 


Przekazujemy Państwu krótką relacje z zakończonego I Turnieju Piłki Nożnej - kategoria młodzików o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny rozegranego w odnowionej hali sportowej ORS CENTRUM Lędziny.http://www.mksledziny.pl/siodemka-tychy-najlepsza-w-turnie…/
prev next
 
 

...to już dzisiaj!!!

Serdecznie zapraszamy wszystkich zakochanych :-)  Sztuczne lodowisko, kryta pływalnia z torami wodnymi, nauka tańca, szachy, język angielski w wodzie, tenis stołowy, bale przebierańców, to między innymi moc atrakcji zakończonego okresu ferii zimowych w Lędzinach.

  Dnia 9.02.2018 w klimacie zabawy i konkursów uczestnicy ferii zimowych, organizatorzy i przedstawiciele miasta Lędziny podsumowali dwutygodniowy czas odpoczynku dzieci i młodzieży.

  Organizatorzy, Radni Miejscy oraz Pani Burmistrz miasta Lędziny serdecznie podziękowali wszystkim uczestnikom ferii. Wręczono nagrody, wyróżnienia i upominki dla wszystkich obecnych, równocześnie zapraszając na przyszłoroczne ferie zimowe.

  Duża ilość uczestników ferii, ich aktywne uczestnictwo pozwoliło nam zebrać szerokie spektrum doświadczeń co jest gwarancją dla Państwa, że przyszłoroczny czas odpoczynku zimowego, będzie obfitował w ciekawe, alternatywne sposoby aktywnego, bezpiecznego spędzania wolnego czasu.

                                                                                                                                                                                                                                                                                 Zapraszamy!

prev next
 
 

...pierwszy dzień uruchomionego lodowiska-ślizgawki w ramach ferii zimowych 2018 w Lędzinach za nami. Pomimo "fikuśnej" aury, chętnych do pierwszych ślizgów nie brakowało.
Zobaczcie, jak przygotowywaliśmy ją dla Was. Już od jutra, przez kolejne dni ferii zapraszamy serdecznie do aktywnego spędzania czasu przy dobrej muzyce. Wypożyczalnia łyżew i pingwinów:-)
na miejscu.

Ferie zimowe 2018 w Ośrodku Rekreacyjno-Sportowym.

   W ramach zaplanowanej inwestycji dotyczącej modernizacji Ośrodka Rekreacyjno -Sportowego Centrum zrealizowano remont hali sportowej znajdującej się na VI piętrze.

   Odmalowano ściany i wycyklinowano parkiet, a także wykonano podjazd dla osób z niepełnosprawnością na wózkach inwalidzkich.

   Hala posiada boisko do piłki nożnej, ręcznej, koszykówki, tenisa ziemnego również trzy boiska do piłki siatkowej w tym jedno centralne i dwa boiska do piłki nożnej halowej.

   Dzięki powyższym zabiegom jaki i wyposażeniu w nowe siatki osłonowe około 1000 metrów kwadratowych oraz w nowe nagłośnienie, hala Ośrodka Centrum w Lędzinach charakteryzować będzie się świeżym, nowoczesnym wyglądem.

Przewiduje się udostępnienie obiektu w pierwszym dniu ferii zimowych dla przedszkolaków, dzieci i młodzieży lędzińskich szkół, które serdecznie zapraszamy.

   Ponadto, w czasie ferii zimowych dzieci będą miały udostępnioną nowo wyremontowaną salę tenisa stołowego i salę taneczną zwaną salą lustrzaną.

   W ramach ferii na terenie pływalni dzieci będą mogły skorzystać   z atrakcji torów wodnych w dniach 22.01 – 18.02.2018 r.

   Nie lada atrakcją będzie również lodowisko, którego pomysł uruchomienia pojawił się już w zeszłym roku. W odpowiedzi

na zapotrzebowanie mieszkańców PGK „Partner” wspólnie 

 z Urzędem Miasta w dniach od 27.01 – 27.02.2018r. udostępnią bezpłatne lodowisko dla lędzińskich dzieci i młodzieży.


   Szczegółowy harmonogram zajęć w ramach ferii zimowych 

na terenie ORS Centrum udostępniony będzie na serwisach 

 www.centrumledziny.pl, https://www.facebook.com/orscentrumledziny/

 oraz w szkołach podstawowych i przedszkolach we wtorek,

 tj. 23.01.2018 r.

                                                                                              Serdecznie zapraszamy.

 

Regulamin korzystania z wodnego placu zabaw 

na pływalni krytej ORS CENTRUM w Lędzinach.

Kolejne etapy modernizacji ORS Centrum

Zobacz atrakcje ferii zimowych 2018

 

W odpowiedzi na Państwa zapytania dotyczące uczestnictwa dzieci i młodzieży w zajęciach podczas ferii zimowych 2018, informujemy:
dzieci zamieszkujące w Gminie Lędziny w wieku 7 - 16 lat uczęszczające do szkół podstawowych i gimnazjalnych po za gminą Lędziny mają możliwość korzystania z bezpłatnych zajęć w ramach ferii zimowych 29.01.2018 r.  do 09.02.2018 r. oraz bezpłatnych dodatkowycatrakcji takich jak:
                    park wodny 22.01.2018 r. do 18.02.2018 r.
                    oraz lodowisko 27.01.2018 r. do 21.02.2018 r.
                    w godzinach 09:00 do 21:00.

Zapraszamy do odebrania biletu wejściowego upoważniającego do bezpłatnego korzystania z atrakcji w Ośrodku Rekreacyjno Sportowym Centrum w sekretariacie w godzinach 07:00 – 15:00, tel 032 326 27 00 lub 885304455.

Bilety wstępu będą wydane na podstawie dowodu osobistego i legitymacji szkolnej dla rodzica/opiekuna dziecka.


..już wszystko przygotowane. W oczekiwaniu na pierwszych gości...zapewne w ciekawych strojach balowych. Raz jeszcze dla Wszystkich Szczęśliwego Nowego Roku i szampańskiej zabawy w Sylwestra!


I My również życzymy Wam w nadchodzącym roku 2018 zdrowia, radości i pomyślności. 

Do siego roku!


NIEZAPOMNIANY  SYLWESTER W WODZIE

Ośrodek Rekreacyjno Sportowy Centrum w Lędzinach serdecznie zaprasza na Wodną Zabawę Sylwestrową 

na pływalnię krytą

Zapewniamy wyśmienitą zabawę z animatorem i dobrą muzyką.

Oferujemy bogate menu w tym szwedzki stół z przekąskami, daniami na gorąco, słodkościami, toastem 

z szampanem o północy oraz opiekę wykwalifikowanej kadry ratowniczej.

Obowiązujący strój kąpielowy, dopuszczane: chusty plażowe/ paero oraz szlafroki.

Do dyspozycji basen, wanna z hydromasażem, sauna sucha i łaźnia parowa, brodziki

Zapraszamy od godziny 22:00 do 02:00

Cena 30zł/ osoba

Ilość miejsc ograniczona. Zapisy do 27.12.2017 

w ORS Centrum w godzinach od 7:00 – 15:00, 

więcej informacji pod numerem : 

 885 304 455, 505 942 191„Kiedy Boże Narodzenie nadchodzi, przesłać życzenia się godzi.

Przyjmijcie zatem z rąk naszych,

garść życzeń najlepszych zdrowia, spokoju, radości,

a w Nowym Roku - olbrzymiego rogu obfitości.”

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

życzy

Ośrodek Rekreacyjno Sportowy Centrum